Ubytování

Nabízíme útulné pokoje

Penzion nabízí ubytování 1 dvoulůžkový, 1 třílůžkový, 6 čtyřlůžkových pokojů a apartmán až pro 8 osob se samostatným sociálním zařízením pro každý pokoj buď na pokoji, nebo na chodbě.

Standardní pokoje

8 pokojů (kapacita max 28 lůžek) se nachází v prvním, druhém a třetím poschodí penzionu. Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením buď na pokoji, nebo na chodbě (WC, umyvadlo, sprcha), Wi-Fi.

Všeobecné podmínky k nahlédnutí

V ceně ubytování je obsaženo:

Spotřeba el. energie a vody, topení, ložní prádlo, ručník, parkování, likvidace odpadu, Wifi internet, herna s kulečníkem, DPH.

V penzionu je společná jídelna s krbem, společenská místnost s kulečníkem a šipkami a v mezipatře je za poplatek k dispozici sauna. V letních měsících je Vám k dispozici venkovní gril, na kterém si můžete připravit oběd i večeři. V horním patře je k dispozici malá kuchyňka a box s televizí.

Vyhovíme Vašim představám

Den nástupu na týdenní pobyt je sobota. Nástup je možný od 16:00, k vystěhování na konci pobytu je pak čas do 10:00.

V našem penzionu Stará Škola jsme připraveni i na velké skupiny hostů, firemní večírky a teambuilding.

Připravíme pro vás nabídku přesně podle Vašich představ, můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Společenská místnost

V našem penzionu Stará škola je Vám k dispozici jídelna se společenskou místností o kapacitě 30 míst s výhledem do údolí a na sjezdovku. Nachází se v přízemí budovy. Jídelna je napojena na vybavenou kuchyni, která obsahuje dvě lednice s mrazákem, myčku, plynový sporák, mikrovlnku, varnou konvici, mixer, toustovač.  Součástí jídelny je také krb, který ji v zimních měsících dodává příjemnou atmosféru. Jídelna je vhodným místem nejen pro stravování, ale také pro posezení s přáteli a díky baru také na večerní párty.

Informace pro ubytované

Po celou dobu pobytu je Vám k dispozici chladící lednice na alkohol a pípa s hlavicemi pro připojení sudu. Po dohodě jsme schopni zajistit připojení na sud piva, případně zajistit sud piva dle Vašeho výběru.

FREE WIFI

SAUNA

KULEČNÍK A ŠIPKY

PARKOVÁNÍ

ZÁKAZ KOUŘENÍ

ADRESA

Penzion Stará Škola
Strážné 28, 543 52 Strážné

GPS SOUŘADNICE

50.6663850N
15.6158619E

Vyberte jazyk »