Ubytování

Nabízíme útulné pokoje

Penzion nabízí ubytování 1 dvoulůžkový, 1 třílůžkový, 6 čtyřlůžkových pokojů a apartmán až pro 8 osob se samostatným sociálním zařízením pro každý pokoj buď na pokoji, nebo na chodbě.

Standardní pokoje

9 pokojů kategorie Standard (kapacita max 29 lůžek) se nachází v prvním, druhém a třetím poschodí penzionu. Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením buď na pokoji, nebo na chodbě (WC, umyvadlo, sprcha), Wi-Fi.

Všeobecné podmínky k nahlédnutí

nebo nadstandardní apartmán

K dizpozici máme apartmán se dvěma pokoji s výhledem na Černou Horu, který je s vlastním sociálním zařízením, LCD TV, masážní vana, sprchový kout, dvě velké manželské postele a jedna menší manželská postel, krb, lednička. Celková kapacita apartmánu je až 8 osob (lůžek).

Nástup ubytování je možný v den příjezdu od 16:00 hodin a ukončení pobytu = opuštění pokoje v den odjezdu je nutné nejpozději do 10:00 hodin. V případě pozdějšího předání pokoje je účtována plná cena ubytování na další noc. Při pobytu na 7 nocí je vždy nástupní den neděle.

V ceně ubytování je obsaženo:

Polopenze (snídaně formou švédského stolu, dvouchodová večeře), spotřeba el. energie a vody, topení, ložní prádlo, ručník, parkování, likvidace odpadu, Wifi internet, herna s kulečníkem, DPH, rekreační poplatek obci. Výměna ručníků během pobytu je možná za příplatek. Při ubytování pouze na 1 noc je + příplatek 100,- Kč na osobu.

V penzionu je společná jídelna s krbem, společenská místnost s kulečníkem a šipkami a v mezipatře je za poplatek k dispozici sauna. Během dne i večer Vám je k dispozici bar se studenou a vybranou teplou kuchyní dle jídelního lístku. V horním patře je k dispozici malá kuchyňka a box s televizí.

Vyhovíme Vašim představám

Den nástupu na týdenní pobyt je neděle. Nástup je možný od 16:00, k vystěhování na konci pobytu je pak čas do 10:00.

V našem penzionu Stará Škola jsme připraveni i na velké skupiny hostů, firemní večírky a teambuilding, ale i školy v přírodě.

Připravíme pro vás nabídku přesně podle Vašich představ, můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Ubytovaným hostům jsou v restauraci podávány snídaně, formou bufetu, a večeře. Po domluvě lze stravování upravit dle Vašich požadavků.

Restaurace

Restaurace penzionu Stará škola o kapacitě 30 míst s výhledem do údolí a na sjezdovku se nachází v přízemí budovy, kde se vždy podávají snídaně a večeře. Součástí restaurace je krb, který ji v zimních měsících dodává příjemnou atmosféru.

Restaurace se orientuje především na poctivou českou kuchyni. Nabízíme Vám alkoholické, nealkoholické, studené a teplé nápoje.

Pro zajištění Vaší plné spokojenosti nám sdělte předem potravinové alergie a diety.

Děkujeme za pochopení.

Informace pro ubytované

V LÉTĚ
SNÍDANĚ: 8:00 – 9:30
VEČEŘE: 18:30 – 20:00

V ZIMĚ
SNÍDANĚ: 8:00 – 9:30
VEČEŘE: 18:00 – 19:00

BAR: 15:00 – 22:00
KUCHYNĚ: 15:00 – 20:00
(dle dohody možné prodloužení)

FREE WIFI

SAUNA

KULEČNÍK A ŠIPKY

PARKOVÁNÍ

ZÁKAZ KOUŘENÍ

PLATBA KARTOU

ADRESA

Penzion Stará Škola
Strážné 28, 543 52 Strážné

GPS SOUŘADNICE

50.6663850N
15.6158619E

Vyberte jazyk »